Энг яхши видеоролик ва фотожамланмалар бўйича ғолиблар аниқланди

Тошкент давлат иқтисодиёт университети талабалари ўртасида жорий йил 6-20 апрель кунлари ўтказилган танловнинг “БИРМИЗ: уйда қолиб коронавирусни енгамиз!” йўналишида совриндорлар аниқланди.

“Энг яхши уй шароитидаги ролик” ва “Энг яхши фотосуратлар жамланмаси” номинацияларига белгиланган талабларга (Бунда коронавирусга қарши курашиш бўйича дунёда ва Ўзбекистонда амалга оширилаётган чора-тадбирлар; уйда қолишга, бирлик ва аҳилликка ҳамда уйда бўш вақтни мақсадли, самарали ўтказишга йўналтирилган ғоялар экс эттириш) алоҳида эътибор қаратган ҳолда видео ролик ва фотожамланма (фотоальбом) тайёрлаб тақдим этилиши керак эди.

Ушбу танлов ғолиблари иккита номинация бўйича жами: 5 та 1-ўрин, 5 та 2-ўрин, 5  та 3-ўрин белгиланган. Шундан, “Энг яхши уй шароитидаги ролик” номинацияси учун 4 та 1-ўрин, 4 та 2-ўрин, 4 та 3-ўрин ва “Энг яхши фотосуратлар жамланмаси” номинацияси учун эса: 1 та 1-ўрин, 1 та 2-ўрин, 1 та 3-ўринлар белгиланган.

“Энг яхши уй шароитидаги ролик” номинацияси бўйича тайёрланган 115та видео роликлар қабул қилинди ва Ҳакамлар ҳайъати томонидан иштирокчиларнинг ишланмалари қуйидагича баҳоланди:

I-ЎРИН:

1. Миродилова Дилноза – Иқтисодиёт факультети 1-курс талабаси.

2. Камолова Мадина – Рақамли иқтисодиёт факультети 2-курс талабаси.

3. Ўроқова Дилдора – Иқтисодиёт факультети 1-курс талабаси.

4. Аҳмедов Бунёд – Рақамли иқтисодиёт факультети 2-курс талабаси.

II-ЎРИН:

1. Баходиров Абдулазиз – Иқтисодиёт факультети 1-курс талабаси.

2. Шеримбетов Мўминбой – Корпоратив бошқарув факультети 2-курс талабаси.

3. Собитов Шавкат – Бухгалтерия ҳисоби ва аудит факультети 3-курс талабаси.

4. Бегалова Дурдона – Бухгалтерия ҳисоби ва аудит факультети 2-курс талабаси.

III-ЎРИН:

1. Ахатов Жаҳонгир – Халқаро туризм факультети 1-курс талабаси.

2. Турдибоев Шахзод – Корпоратив бошқарув факультети 2-курс талабаси.

3. Обидов Нодирбек – Корпоратив бошқарув факультети 2-курс талабаси.

4. Рахмутуллаев Камронбек – Корпоратив бошқарув факультети талабаси.

“Энг яхши фотосуратлар жамланмаси” номинацияси бўйича тайёрланган 8та фотожамланма (фотоальбом) қабул қилиниб, Ҳакамлар ҳайъати томонидан иштирокчиларнинг ишланмалари қуйидагича баҳоланди:

I-ЎРИН:

Ражабов Бунёд – Иқтисодиёт факультети 3-курс талабаси.

II-ЎРИН:
Дониев Меҳрож – Корпоратив бошқарув факультети 3-курс талабаси.

III-ЎРИН:
Эгамбердиев Элёржон – Корпоратив бошқарув факультети 3-курс талабаси.

Izohlar
Izoh qoldirish
single.php