YANGILIKLAR

Kun: 17.08.2019

Toshkent davlat iqtisodiyot universitetida 2020-yilning may oyida Amerika Qo‘shma Shtatlarining Janubiy Karolina (JK) universiteti bilan hamkorlikda dunyoning nufuzli iqtisodchi olimlari, mashhur ilmiy jurnallar muharrirlari ishtirokida xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya tashkil etilishi bo‘yicha kelishuvlar amalga oshirilmoqda.

Ushbu tadbirga hamohang, marketing va xizmat ko‘rsatish sohalari bo‘yicha xorijiy mutaxassislar, ekspertlar va professorlar tomonidan “Ted Talk” (20 daqiqaga mo‘ljallangan) ham tashkil etiladi.

Ushbu tadbir Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti rektori B.Xodiyev va AQShning JK universiteti professori, marketing sohasida katta obro‘ga ega bo‘lgan Mark Rozenbaumning tashabbuslari bilan tashkil etiladi. Quyida tashrif buyuradiganlarning ro‘yxati keltirilgan.

Ushbu tadbirda ishtirok etish sharafiga muyassar bo‘ling!

Participant Name Email Institution Country
Babak Taheri

Tourism Management Perspectives

b.taheri@hw.ac.uk Heriot-Watt University Scotland
Bo Edvardsson

Journal of Service Management

bo.edvardsson@kau.se Karlstad University Sweden
Christian Kowalkowski

JSM

christian.kowalkowski@liu.se Linköping University Sweden
Claudia Simoes

JSM

csimoes@eeg.uminho.pt University of Minho Portugal
Dana Yagil dyagil@research.haifa.ac.il University of Haifa Israel
Drew Martin MARTIN11@mailbox.sc.edu University of South Carolina USA
Gaby Odekerken g.odekerken@maastrichtuniversity.nl Maastricht University Netherlands
Joy Parkinson j.parkinson@griffith.edu.au Griffith University Australia
Kristina Heinonen

JSM

kristina.heinonen@hanken.fi Hanken School of Economics Finland
Levent Altinay

Editor, Service Industries Journal

laltinay@brookes.ac.uk Oxford Brookes University United Kingdom
Lia Patricio lpatric@fe.up.pt University of Porto Portugal
Lilliana Bove

JSM

lbove@unimelb.edu.au University of Melbourne Australia
Linda Alkire

JSM

linda.alkire@txstate.edu Texas State University USA
Mariana Sigala

Journal of Service Theory & Practice,

Journal of Hospitality & Tourism Management

Marianna.Sigala@unisa.edu.au University of South Australia Australia
Mark Rosenbaum

JSM

marosen@mailbox.sc.edu University of South Carolina USA
Phil Klaus dr.philipp.klaus@gmail.com International University of Monaco Monaco
Rebekah Russell-Bennett

JSM

rebekah.bennett@qut.edu.au Queensland University of Technology Australia
Rodoula Tsiotsou rtsiotsou@uom.edu.gr University of Macedonia Greece
Sertan Kabadayi kabadayi@fordham.edu Fordham University USA
Tali Seger-Guttmann talis@ruppin.ac.il Ruppin Academic Center Israel
Tillmann Wagner Tillmann.Wagner@whu.edu Otto Beisheim

School of Management

Germany